Nowa strona fingerprintweb.pl

BLOG

Fingerprintweb.pl – Nowa responsywna strona

poniedziałek 07-04-2014

Zmiana identyfikacji Poczty Polskiej

czwartek 24-01-2013

Przedstawiam wykonany przez Pocztę Polską rebranding marki, który niestety nie jest wzorem do naśladowania.
23.01.2013 Poczta otworzyła swoją modelową placówkę, która ma być symbolem zmian w jakości usług i postrzeganiu marki. Osobiście uważam, że zmiany są potrzebne i wyglądają one nie najgorzej.  Biel i czerwień idealnie odzwierciedlają polskie barwy narodowe, natomiast sam logotyp pozostawia wiele do życzenia.

Aspekty prawne zdjęć stockowych Depositphotos

środa 16-01-2013
Pozycjonowanie i optymalizacja

Aspekty prawne stocków, czyli porównanie licencji na podstawie banku zdjęć stockowych Depositphotos. W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładzie się na korzystanie z legalnych źródeł pozyskiwania różnego rodzaju plików, jednak w niektórych przypadkach nieświadomie łamiemy odpowiednie licencje i tym samym zachowujemy się w sposób nieuczciwy co do twórcy, czy osoby udostępniającej dane pliki. Jeśli potrzebujemy do naszych projektów zdjęć, fotografii czy odpowiednich plików wideo, najprościej i najtaniej kupić je w banku zdjęć stockowych, ale żeby wykorzystać je w legalny sposób, musimy zrozumieć na czym polegają odpowiednie licencję. Wykorzystamy do tego celu bank zdjęć stockowych Depositphotos.com, który na swojej stronie zamieszcza dokładne informacje na ten temat.

Katalog produktów

piątek 12-10-2012
Pozycjonowanie i optymalizacja

Tworzeniem stron jako firma zajmujemy się już prawie rok. Zdarzyło się wiele i poznaliśmy wielu ciekawych ludzi. Z powodzeniem uruchomiliśmy kilka ciekawych projektów o których nawet nie było czasu wspomnieć w naszym portfolio.

Przez ten okres nawiązaliśmy współprace z kilkoma drukarniami, czego wynikiem było poszerzenie zakresu usług i zapewnienie konkurencyjnych cen na rynku.

Po takim krótkim wstępie, chciałem zaprezentować nasz katalog produktów.

Pobierz katalog produktów

Blogger

środa 07-03-2012

Ostatnio mieliśmy przyjemność poznać platformę do darmowego prowadzenia bloga o nazwie Blogger/Blogspot.
Blogger został stworzony przez firmę Pyra Labs w 1999r, po kilku latach rozwoju i zdobywania popularności całą schedę przejęło Google. Aplikacja została udostępniona całkowicie za darmo i połączono ją z kilkoma innymi usługami Google.
Grupa FingerprintWeb.pl została poproszona o wprowadzenie poprawek do szablonu, który ktoś inny zaprojektował i zaprogramował. Nie będę się tutaj rozwodził nad błędami  w kodzie strony, ale nad błędami już w początkowym etapie. Na poziomie projektowania.

Kolekcja TEN #3

niedziela 12-02-2012

To już trzecia bardzo inspirująca praca w kolekcji zorganizowanej przez fotolię. Autorem pracy jest François Leroy. Projektant graficzny i cyfrowy. Artysta samouk. 

Kolekcja TEN #2

wtorek 10-01-2012

Kolejny młody artysta zaprezentował swoje techniki w kolekcji TEN. Tym razem tematem przewodnim jest "rodzina".

Szczęśliwego Nowego Roku!

niedziela 01-01-2012

Chcielibyśmy życzyć wszystkim aby nadchodzący rok był pełen sukcesów i szczęścia. Zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej. Wierzymy, że rok 2012 wbrew obiegowej opinii nie będzie rokiem apokalipsy, lecz rokiem postępu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Kolekcja TEN – Nie możesz tego przegapić!

czwartek 08-12-2011

Jutro, 09.12.2011 o godzinie 10:00 Fotolia uruchamia Kolekcję TEN - Nie możesz tego przegapić!

Wesołych Świąt

środa 07-12-2011